Nowy gość PDF Drukuj Email

Niezwykły Gość…

W poniedziałek 29 maja br. zaproszenie do odwiedzenia naszej Szkoły przyjęła Pani Anetta Chlebica -Zawada, dziennikarka pracująca w radiu Katowice, a prywatnie związana z naszym regionem, ponieważ wraz z mężem są właścicielami pięknego dworu w Majkowicach. W ramach doradztwa zawodowego uczniowie klas III Gimnazjum mogli porozmawiać z Panią redaktor, która opowiedziała im o pracy dziennikarza, o swoich pasjach i zainteresowaniach. Spotkanie miało na celu uświadomienie młodym ludziom, że zdobycie wiedzy, rozwijanie swoich talentów, ciężka praca i zaangażowanie pozwalają spełniać marzenia. Ważne jest, aby praca zawodowa była dla Was przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem – podkreśliła Pani Anetta. To było bardzo interesujące spotkanie. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki.

Beata Zapała