innowacje i projekty

samorząd szkolny

zajęcia pozalekcyjne

plan lekcji

galeria


z wizytą w stolicy PDF Drukuj Email
Z wizytą w Stolicy

Dnia 8 czerwca 2017r. (czwartek) grupa uczniów Gimnazjum z Nowego Brzeska  oraz z Sierosławic uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Całkowity koszt pobytu młodzieży pokryła Kancelaria Sejmu oraz Poseł na Sejm - prof. dr hab. Włodzimierz Bernacki, dzięki któremu wyjazd mógł dojść do skutku. W wycieczce brali udział uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w konkursach, pracowali  na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Program wyjazdu obejmował zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, wizytę w Sejmie oraz obiad w sejmowej restauracji. Towarzyszyła nam miła atmosfera, piękna pogoda i radość, że mogliśmy uczestniczyć w takim niecodziennym wydarzeniu.

… Mogliśmy być tu, gdzie byliśmy…

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Kancelarii Sejmu  oraz Posłowi - Panu prof. dr. hab. Włodzimierzowi Bernackiemu za zaproszenie i zorganizowanie tej pouczającej wycieczki.

Uczestnicy wyjazdu

zapraszamy do galerii zdjęć

 
Copyright © 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.