innowacje i projekty

samorząd szkolny

zajęcia pozalekcyjne

plan lekcji

galeria


inne konkursy
PDF Drukuj Email
środa, 05 marca 2014 21:46


Rok Szkolny 2016/2015


Wyróżnienia w konkursie plastyczny i literackim

(Zorganizowanym przez Hospicjum Św. Łazarza Św. Łazarza w Krakowie)

Piotr Melczewski – wyróżnienie konkurs plastyczny „Aniołek dla chorego”

(Opiekun – Marzena Sobczyk)

Justyna Piekarz – wyróżnienie – konkurs literacki „Przyjaciele”

(Opiekun – Maria Pempuś)

 

Szkolny konkurs plastyczny  z języka francuskiego zorganizowany

1 miejsce-Natalia Radziszewska z kl.I A

2 miejsce-Ewa Wilczyńska z kl.IIIA

3 miejsce-Nikola Migas z kl.I A

(Opiekun – Anna Nawrocka)

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek w Koszycach

Justyna Charzewska i Aleksandra Armatys w kategorii duetów z gimnazjum - 2 miejsce.

W kategorii zespołów gimnazjalnych uczennic: Justyna Charzewska, Aleksandra Armatys i Aleksandra Oraczewska – dziewczęta - 2 miejsce.

(opiekun – Ewa Skóra)

Szkolny konkurs - „ Szopki, ozdoby świąteczne i stroiki”-

I miejsce – Julia Jędracha i Ewelina Gorzałczany

II miejsce – Patryk Klasa

III miejsce – Kuba Mań i Magdalena Kamińska

(opiekun – Marzena Sobczyk)

Ogólnopolskiego Konkursu historyczny

Magdalena Krosta finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Magdalena Krosta uczennica klasy Ia gimnazjum została finalistką Ogólnopolskiego Konkursu 200. rocznica utworzenia Towarzystwa Naukowego Krakowskiego.

(opiekun – Beata Zapała)

 

Turniej Piłki Siatkowej w Proszowicach

 

I miejsce w turnieju zorganizowanym w ramach projektu "Akcja Zdrowie".

Skład zespołu: Justyna Piekarz, Katarzyna Piekarz, Natalia Trzepałka, Patrycja Krauz, Angelika Waryłkiewicz, Magdalena Krosta, Gabriela Piekarz.

(Opiekun - Anna Madejska)

 

XIII MAŁOPOLSKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ z okazji Święta Niepodległości 11 listopada NASZE DZIEDZICTWO – POLSKA

 

Aleksandra Oraczewska - wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

(opiekun – Ewa Skóra)

 

Powiatowy  Konkurs Fotograficzny "Przyłapani na czytaniu"

Natalia Trzepałka III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym

(opiekun – Joanna Dulas)

 

 

 

 

Przedmiotowy Kuratoryjny  Konkurs z Fizyki

Klaudia Caba -  etap wojewódzki


Konkursy muzyczne

V Przegląd Kolęd i Pastorałek w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach.

III miejsce -   Aleksandra Oraczewska klasa I

Wyróżnienie -  Klaudia Caba klasa III b

III Małopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

Wyróżnienie  AleksAleksandra

Brudnikandra Oraczeska - dyplom


Konkursy  literackie

Wojewódzkim konkursie -  KAZIMIERZ – MIEJSCE NA ZIEMI, WIEŚCI Z PODWÓREK, ULIC I ZAUŁKÓW

Sary Pasek


Konkursy recytatorskie

Powiatowy konkurs recytatorskim  im. Ludwika Hieronima Morstina

I miejsce w tym konkursie zdobyła Agata Waryłkiewicz,

natomiast Klaudia Caba i Aleksandra Oraczewska otrzymały wyróżnienia.


Konkursy plastyczne

Szkolny  konkurs ozdób świątecznych

I miejsce Anna Gołdyn

II miejsce zajęła Angelika Waryłkiewicz,

III Agata WaryłkiewiczSzkolny konkurs plastyczny

Konkurs „Plakat reklamujący bibliotekę szkolną”

I miejsce – Aleksandra Kutyba

II miejsce – Patrycja Krauz

III miejsce Kinga Kłosowska

Wyróżnienie Łucja Małek

Szkolny konkurs plastyczny - "Mój wymarzony zawód"

wyróżnienie - Ewa Wilczyńska

 

I miejsce w Turnieju piłki nożnej

ku czci gen. Bolesława Nieczui – Ostrowskiego

w 69 Rocznicę Utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej.

Skład zwycięskiej drużyny:

Ciepły Dominik, Kawa Radosław, Rudnik Damian, Armatys Bartłomiej, Kochański Bartosz, Gajda Łukasz, Maj Arkadiusz, Zbroja Michał, Data Adrian, Czaja Norbert, Marzec Konrad, Bujak Daniel, Sokół Paweł, Nowak Jakub.

 


Copyright © 2017 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.