recykling

Zbiórka makulatury zakończona.

W październikowo - listopadowej zbiórce makulatury zebraliśmy ponad 1 tonę 700 kg wszelakiego rodzaju papieru. Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do zbiórki i zachęcamy do dalszego odkładania niepotrzebnej makulatury, gdyż na wiosnę powtórzymy akcję.

Zebraliśmy ponad 2960 kilogramów makulatury

Poniżej zamieszczamy listę osób biorących udział w zbiórce

Ania Płatek 365 kg !!! klasa Ib

Ola Oraczewska 246 kg !!! klasa 5

Mateusz Kubik 218 kg !!! klasa 5

Patrycja Leśniak 181 kg !!! klasa Ib

Patryk Klasa 125 kg !!! klasa 4a

Paweł Fularski 117 kg !!! klasa 5

środa, 07 marca 2012 08:24

Wielka zbiórka makulatury

Serdecznie zapraszamy uczniów do przynoszenia wszelkiego rodzaju makulatury. Planujemy zebrać kilka ton, w przeciwnym razie żadna firma nie odbierze od nas zebranego papieru. Pomóżcie w łatwy sposób środowisku. Oczywiście punkty dodatnie również zostaną wpisane. Postarajcie się !!

Makulaturę proszę przynosić do Pani Renaty Jończyk, Pani Joanny Dulas lub Pana Patryka Bujakowskigo

Przypominam również o nieustannie trwającej zbiórce zakrętek oraz zużytych baterii !!!