RYMcerze
RYMcerze PDF Drukuj Email

RYMcerze w naszej szkole.

1.06 2015 r. z okazji Dnia Dziecka w hali sportowej Zespołu Przedszkolno – Szkolno – Gimnazjalnego w Nowym Brzesku odbyło się  spotkanie z Rymcerzami. Projekt „Nie zmarnuj swojego życia” w rytmach hip – hopu prowadzili Bęsiu i Dj Yonas. Występ został zorganizowany dla uczniów Gimnazjum w Nowym Brzesku oraz Gimnazjum w Sierosławicach dzięki zaproszeniu grupy przez pana Andrzeja Lubaszka- Pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Pani Anny Maj- Skowrońskiej- Dyrektora MGCKiP w Nowym Brzesku.

Celem pro­jektu jest pro­fi­lak­tyka uza­leżnień, uświadomie­nie zagrożeń związanych z uży­wkami, zmi­ana postawy u młodzieży, zachęce­nie do rozwi­jania zain­tere­sowań, przed­staw­ie­nie wartości chrześ­ci­jańs­kich. Na zakończenie została przygotowana specjalna niespodzianka-  konkurs Freestyle, w którym uczniowie mogli sprawdzić swój talent rymowania. Na odważnych czekały płyty. Po koncercie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz uzyskać autograf.

Spotkanie z Rymcerzami zostało entuzjastycznie przyjęte zarówno przez młodzież jak i nauczycieli.